
Комплект для перекачування дизельного палива, 220 Вольт 80 л/мин Пістолет з відсікачем
- В наявності
- Код: 92
4 770 ₴
- +380 (66) 354-31-12
Дуже потужний насос для перекачування дизельного палива, 220 В, 80 л/хв. Корпус насоса з чавуну покритий антикорозійним покриттям. Це ідеальний розподільник для перекачування дизельного палива з резервуарів, і, отже, застосовується скрізь, де є необхідність у перекачевании палива. Електричний насос працює за допомогою самовентилирующегося двигуна змінного струму. Клас захисту IP 55. Конструктивною особливістю вважаються саморегулюючі лопатки і обхідні клапани. Працює тривалий час без зупинки завдяки надійній термозащите. Корпус виконаний з міцного чавуну, обробленого спеціальним покриттям, стійким до появи корозії. На вході встановлено нержавіючий, вбудований фільтр. Заводська ж комплектація включає в себе донний фільтр, фітінг для підключення шлангів і хомути.
| Продуктивність: | 80 л/хв |
| Вид перекачується рідини: | Дизельне паливо |
| Електроживлення: | 220 В |
| Потужність: | 550 Вт |
| Сила струму: | 3.5 А |
| Оборотів хвилину: | 2800 |
| Тип насоса: | самовсмоктуючий |
| Перепускний клапан в насосі: | Є |
| Час безперервної роботи: | 30 хвилин |
| Клас пиловологозахисту: | IP 55 |
| Діапазон робочих температур: | від -25 до +40 °С |
| Тиск: | 2.2 бар |
| Вхідний-вихідний отвір: | 1" дюйм (25 мм) |
| Висота всмоктування: | 5 метрів |
| Напір: | 40 метрів |
| Вага: | 12.5 |
| Габарити: | 320x170x220 |

Обладнання для перекачування пального
До каталогуСпівпраця з нами корисна та вигідна
Найвигідніші ціни
Широкий асортимент
Чудовий сервіс
Своєчасна доставка
Якості з яких обирають саме нас
У нас завжди низькі ціни та високий рівень обслуговування
Завжди надаємо додаткову інформацію
Професійний підбір обладнання саме для ваших цілей
Схема роботи
1
Ви замовляєте товар
2
З Вами зв'язується наш менеджер для уточнення деталей
3
Ваше замовлення упаковується і вирушає в той же день
4
Ви отримуєте товар на пошті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електроживлення | 220В |
| Тип обладнання | насосне |
| Призначення | склад, база |
| Вид | обладнання для перекачування ПММ |
| Вид пального | дизель |
- Ціна: 4 770 ₴
