
Насос для перекачування дизельного палива,Petrol 220в, 60 л/хв
- В наявності
- Код: 142
3 790 ₴
- +380 (66) 354-31-12
Дуже потужний насос для перекачування дизельного палива, 220в, 60 л/хв. Корпус насоса з чавуну покритий антикорозійним покриттям. Це ідеальний розподільник для перекачування дизельного палива з резервуарів, і, отже, застосовується скрізь, де є необхідність у перекачевании палива. Електричний насос працює за допомогою самовентилирующегося двигуна змінного струму. Клас захисту IP 55. Конструктивною особливістю вважаються саморегулюючі лопатки і обхідні клапани. Працює тривалий час без зупинки завдяки надійній термозащите. Корпус виконаний з міцного чавуну, обробленого спеціальним покриттям, стійким до появи корозії. На вході встановлено нержавіючий, вбудований фільтр. Заводська ж комплектація включає в себе донний фільтр, фітінг для підключення шлангів і хомути.
| Продуктивність: | 60 л/хв |
| Вид перекачується рідини: | Дизельне паливо |
| Електроживлення: | 220 В |
| Потужність: | 550 Вт |
| Сила струму: | 3.5 А |
| Оборотів хвилину: | 2800 |
| Тип насоса: | самовсмоктуючий |
| Перепускний клапан в насосі: | є |
| Час безперервної роботи: | 30 хвилин |
| Клас пиловологозахисту: | IP 55 |
| Діапазон робочих температур: | від -25 до +40 °С |
| Тиск: | 2.2 бар |
| Вхідний-вихідний отвір: | 1" дюйм (25 мм) |
| Висота всмоктування: | 4 метра |
| Напір: | 25 метрів |
| Вага: | 9 |
|

Обладнання для перекачування пального
До каталогуСпівпраця з нами корисна та вигідна
Найвигідніші ціни
Широкий асортимент
Чудовий сервіс
Своєчасна доставка
Якості з яких обирають саме нас
У нас завжди низькі ціни та високий рівень обслуговування
Завжди надаємо додаткову інформацію
Професійний підбір обладнання саме для ваших цілей
Схема роботи
1
Ви замовляєте товар
2
З Вами зв'язується наш менеджер для уточнення деталей
3
Ваше замовлення упаковується і вирушає в той же день
4
Ви отримуєте товар на пошті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marco Polo |
| Країна виробник | Польща |
| Дозволені рідини | Дизель |
- Ціна: 3 790 ₴




