
Насос для перекачування дизельного палива самовсмоктуючий 220 Вольт 50 л/хв Шланг 2м
- Немає в наявності
- Код: 127
1 495 ₴
- +380 (66) 354-31-12
Насос призначений для перекачування, дизельного палива. Корпус насоса із чавуну покритий антикорозійним покриттям. Це ідеальний розподільник для перекачування дизельного палива з резервуарів, і отже застосовується скрізь, де є потреба у перекачуванні палива.
Характеристики насоса:
- Живлення — 220 вольт
- Продуктивність - 50 л/хв.
- Тиск на виході - 1-2 Бари
- Потужність - 280 Ват
- Цикл безперервної роботи - до 30 хв.
- Перепускний клапан- By-Pass - Так
- Тип насоса — лопатевий (самовсмоктуючий)
- Дозволені рідини для перекачування - дизельне паливо
- Заборонені рідини для перекачування — бензин, вода, хімія та інші
- Кнопка вмикання/вимикання - на корпусі
-
Клас пиловологозахисту - IP 55
-
Діапазон робочих температур - від -25 до +40 °С
- Довжина кабеля - 1,9м
- Висота сухого всмоктування - 2 м
- Подача – до 25 м
- Вага - 5 кг
- Габарити - 200х200х300 мм

Обладнання для перекачування пального
До каталогуСпівпраця з нами корисна та вигідна
Найвигідніші ціни
Широкий асортимент
Чудовий сервіс
Своєчасна доставка
Якості з яких обирають саме нас
У нас завжди низькі ціни та високий рівень обслуговування
Завжди надаємо додаткову інформацію
Професійний підбір обладнання саме для ваших цілей
Схема роботи
1
Ви замовляєте товар
2
З Вами зв'язується наш менеджер для уточнення деталей
3
Ваше замовлення упаковується і вирушає в той же день
4
Ви отримуєте товар на пошті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Шнур живлення | Так |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | обладнання для перекачування ПММ |
| Вид пального | дизель |
| Призначення | склад, база |
| Дозволені рідини | Дизель, моторне масло |
| Тип обладнання | насосне |
| Електроживлення | 220В |
- Ціна: 1 495 ₴
